Nasi chłopcy Mistrzami Powiatu w mini piłce nożnej

W dniu 7 maja 2019 r. na boisku „Orlik” przy SP w Raniżowie odbyły się powiatowe zawody w mini piłce nożnej chłopców. Udział w nich wzięły najlepsze drużyny z wszystkich sześciu gmin naszego powiatu (SP nr 1 Kolbuszowa, SP Krząta, SP Raniżów, SP Dzikowiec, SP Trześń i SP Cmolas).

Nasi uczniowie w fazie grupowej pokonali SP Dzikowiec 1:0 oraz SP Trześń 4:0. Tym samym z dorobkiem 6 pkt. zajęli 1 miejsce w grupie i prawo gry w finale o zwycięstwo w zawodach.

W meczu finałowym z gospodarzami, SP Raniżów, po podstawowym czasie gry padł wynik 0:0. O zwycięstwie musiały zadecydować rzuty karne. W serii po trzy karne nasi chłopcy strzelili wszystkie, a nasz bramkarz obronił jeden strzał wykonywany przez przeciwnika. Tym samym pokonaliśmy gospodarzy 3:2 i zdobyliśmy tytuł Mistrza Powiatu.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Skowroński Konrad (bramkarz), Jatczyszyn Norbert (bramkarz), Noga Szymon, Płaza Filip, Wilczyński Hubert, Mokrzycki Maciej, Serafin Maciej, Szczepanek Wiktor, Wójcik Szczepan, Kraczkowski Miłosz, Kosiorowski Nikodem, Kasza Filip, Magda Miłosz, Borowiec Jakub i Sudoł Mateusz.

Gratulujemy!