Kadra SP Cmolas

Dyrekcja

Dyrektormgr Józef Babiarz
Wicedyrektormgr Katarzyna Brózda

 

Nauczyciele

NauczycielPrzedmiotWychowawstwo
mgr Justyna Augustynwychowanie przedszkolneKlasa 0A
mgr Józef Babiarzinformatyka
ks. mgr Mariusz Bilskireligia
mgr Katarzyna Brózdawychowanie fizyczne
mgr Maria BrykmatematykaKlasa 7A
mgr Alina Cichońedukacja wczesnoszkolnaKlasa 2B
mgr Magdalena Czwałgajęzyk polski, zajęcia artystyczneKlasa 3AG
mgr Anastazja Gancarzjęzyk angielski, zajęcia artystyczneKlasa 6B
mgr Ryszard Gawełjęzyk angielskiKlasa 4A
mgr Halina Guściorajęzyk polski
mgr Beata Jabłońskajęzyk angielski
mgr Ewa Jóźwikplastyka, muzykaKlasa 5B
mgr Piotr Jóźwikwychowanie fizyczne
mgr Renata Krakowskaplastyka
mgr Zofia Krzyżakhistoria, historia i społeczeństwoKlasa 3CG
mgr Urszula Kunajęzyk francuski
mgr Katarzyna Lewandowskawychowanie przedszkolneKlasa 0B
mgr Elżbieta Łagodamatematyka, zajęcia komputerowe, informatyka, doradztwo zawodoweKlasa 6A
mgr Agnieszka Maciągjęzyk angielskiKlasa 5A
mgr Teresa Maciągwychowanie fizyczne
mgr Maria Margańskachemia
ks. mgr Łukasz Mariuszycreligia
mgr Grzegorz Mokrzyckiwychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Renata Paramatematyka
mgr Danuta Piórekjęzyk polski
mgr Barbara Płazaedukacja wczesnoszkolnaKlasa 3A
mgr Janina Regułaedukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinieKlasa 2A
mgr Alicja SerafinmatematykaKlasa 8A
mgr Ilona Sekmanwychowawca w świetlicy szkolnej
mgr Alina Stecprzyroda, plastyka
mgr Andrzej Stecfizyka, technika
mgr Marta Stecbiblioteka, wychowawca w świetlicy szkolnej
mgr Stanisława Świstwychowanie fizyczne
ks. mgr Andrzej Tokarzreligia
mgr Tomasz Trojnackiinformatyka, zajęcia komputerowe
mgr Jacek Tyczkawychowanie fizyczneKlasa 8B
mgr Edyta Urbanjęzyk polskiKlasa 7B
mgr Małgorzata Urbańczykjęzyk niemiecki, historia
mgr Anna Wilkwiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie, historia i społeczeństwo
mgr Marek Wilkmatematyka, zajęcia techniczneKlasa 4B
mgr Tomasz Wilkgeografia
mgr Mariola Wiśniewskaedukacja wczesnoszkolnaKlasa 1A
mgr Barbara Zygmuntbiologia, informatyka, zajęcia komputeroweKlasa 3BG

 

Administracja i obsługa

Imię i nazwiskoStanowisko
Edyta Bajdasekretarka
Teresa Bajorsprzątaczka
Agnieszka Janusz - Czachorksięgowa
Józefa Jachyrasprzątaczka
Barbara Kapustakucharz
Krystyna Magdaintendent
Danuta Małekpomoc kuchenna
Krystyna Miceksprzątaczka
Krzysztof Micekkonserwator
Kazimiera Pakłospomoc kuchenna
Barbara Rzeszutekkucharz
Danuta Skibasprzątaczka
Zenon Steckierownik gospodarczy
Lucyna Stępieńsekretarz
Barbara Wójcikowskasprzątaczka