XV Powiatowy Konkurs na Ludowe Ozdoby Wielkanocne

Dnia 11 kwietnia 2019r. w Starostwie Powiatowym w Kolbuszowej odbyła się uroczystość rozstrzygnięcia i wręczenia nagród w XV Powiatowym Konkursie na Ludowe Ozdoby Wielkanocne. Na konkurs wpłynęło 174 prace z 27 szkół z naszego powiatu. Uczniowie naszej szkoły brali również udział w tym konkursie zdobywając liczne nagrody.

Nagrodzeni uczniowie naszej szkoły:

W kategorii klas I – III

  • Piotr Posłuszny, Konrad Kopeć i Patryk Skrzypczak kl. II B – I miejsce w kategorii palmy powyżej 50 cm.
  • Oliwia Urban i Gabriela Róg kl. II A – II miejsce w tej samej kategorii
  • Zuzanna Olko kl. II B – II miejsce w kategorii stroik świąteczny
  • W kategorii klas IV – VII
  • Oliwia Urban kl. VII B – II miejsce w kategorii pisanki
  • Wojciech Mokrzycki i Norbert Micek kl.VII B – wyróżnienie ( palmy)                                                                                                                                                                     Nagrodzonym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.