Let me grow! – warsztaty językowe

Nasza szkoła dołączyła do projektu edukacyjnego o nazwie LetMeGrow! To pierwszy taki projekt edukacyjny realizowany w szkołach podstawowych oraz gimnazjalnych na terenie województwa podkarpackiego dzięki współpracy ze stowarzyszeniem AIESEC. Głównym celem tego projektu jest wzbudzenie w uczniach zainteresowania obcą kulturą, szerzenie tolerancji i zachęcenie do nauki języka angielskiego.
W połączeniu z rozrywką i aktywną formą zajęć uczniowie mieli szansę na obcowanie z międzynarodowymi gośćmi. Zajęcia były prowadzone w języku angielskim i zapewniły atrakcyjne rozszerzenie cyklu edukacyjnego. Projekt był realizowany od 26 do 31 października 2015 roku. Naszymi gośćmi byli wolontariusze z Brazylii i Malezji: Bruno Hermsdorff i Ong Khai Woei. Projekt cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły. Poprzez to doświadczenie mogli sprawdzić się w praktycznej znajomości języka angielskiego oraz przełamać barierę językową. Była to dobra okazja, aby poznać zagranicznych studentów, dowiedzieć się czegoś o kulturze i zwyczajach krajów, z których pochodzą. To ciekawe doświadczenie wniosło wiele radości w życie naszej szkoły.

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status