Prośba o wsparcie finansowe drużyny piłki ręcznej dziewczyn

Drużyna piłki ręcznej dziewczyn z SP Cmolas wraz z trenerem Piotrem Jóźwikiem poszukuje sponsorów na udział w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt, które odbędą się w dniach 30.05.23r. – 02.06.23r. w Dźwirzynie, zachodniopomorskie. Koszty wyjazdu są bardzo duże, ponieważ przekraczają kwotę 10 tys. złotych.

Jesteśmy zespołem ambitnym i zdeterminowanym, który chce osiągnąć sukces na najwyższym poziomie. Nasza drużyna niedawno zdobyła tytuł mistrzyń województwa w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, co pokazuje, że mamy ogromny potencjał i talent do osiągania sukcesów. Teraz chcemy reprezentować naszą szkołę i województwo na Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Szkoła Podstawowa w Cmolasie nie jest płatnikiem VATu, dlatego jedynym sposobem wsparcia dla nas jest przekazanie darowizny na konto szkoły:

53 9180 1021 2002 1000 9879 0003 ze wskazaniem w tytule wpłaty:
OIMS w piłce ręcznej dziewcząt
.

Pieniądze te zostaną przeznaczone na koszty związane z transportem, zakwaterowaniem, wyżywieniem oraz opłatami startowymi. Koszt naszego wyjazdu jest bardzo wysoki, dlatego każda forma wsparcia jest dla nas bardzo cenna i pomoże nam w realizacji naszych celów.

Jeśli chcesz nam pomóc, abyśmy mogły reprezentować naszą szkołę i województwo na Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt, skontaktuj się z nami już dziś (trener: Piotr Jóźwik tel: 603992089) lub dokonaj darowizny na wskazane konto. Gwarantujemy, że Twoja pomoc zostanie doceniona i będziemy wdzięczne za każde wsparcie.

Z góry dziękujemy!

Drużyna piłki ręcznej dziewczyn z SP Cmolas

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status