Świąteczny kiermasz bożonarodzeniowy

Pedagog Szkolny, Szkolne Koło Caritas oraz Samorząd Uczniowski organizuje świąteczny kiermasz ozdób bożonarodzeniowych, które zostały wykonane przez uczniów naszej szkoły. Przyświeca nam szlachetny cel, czyli pomoc chorej dziewczynce z naszej gminy.

Już od 9 grudnia uczniowie prowadzą sprzedaż ozdób choinkowych, stroiki i świeczniki.

Kiermasz łączymy z akcją “Podaruj Uśmiech dla Seniora”, czyli przygotowanie własnoręcznie  wykonanych kartek świątecznych dla emerytowanych pracowników naszej szkoły, oraz pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej Caritas w Cmolasie.

Zapraszamy do czynnego udziału w akcji!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status