Dzień Edukacji Narodowej

11 października o godzinie 11.00 spotkaliśmy się w hali widowiskowo – rekreacyjnej na akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęto hymnem naszej szkoły oraz wystąpieniem pana dyrektora Józefa Babiarza. Następnie głos zabrali zaproszeni na akademię goście, czyli pan Eugeniusz Galek – Wójt Gminy Cmolas oraz Przewodnicząca Rady Rodziców naszej szkoły pani Agnieszka Maciąg. W kolejnym punkcie programu akademii, zostały wręczone Nagrody Dyrektora. Nagrody te przyznawane są nauczycielom za ich pracę i trud włożony w edukację i wychowanie młodzieży szkoły. Kolejną częścią programu artystycznego było przedstawienie pt. “Nieszczęśliwa nauczycielka” oraz życzenia dla dyrekcji, nauczycieli, pracowników oraz uczniów szkoły. Na tym spotkanie zakończono.
Życzymy wszystkim dalszych sukcesów i powodzeń w podjętych przez siebie działaniach.
Samorząd Uczniowski

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status