V Gminny Konkurs Przyrodniczo- Ekologiczny ” Ja i środowisko”

Dnia 16 maja 2017r. w CEE w Ostrowach Tuszowskich odbył się V Gminny Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny ” Ja i środowisko”. Naszą szkołę wspaniale reprezentowali uczniowie z klas III A i III B oraz V B. Wszyscy uczniowie naszej szkoły pokazali, że byli świetnie przygotowani i umieli wykorzystać  rozległą wiedzę przyrodniczo – ekologiczną. Za swoją wiedzę otrzymali nagrody lub wyróżnienia.

Oto wyniki:

W kategorii klas II – III

Konrad Wilk – klasa III B – I miejsce

Karolina Stec – klasa III B – III miejsce ( Opiekun – Alina Cichoń)

Magdalena Jadach – klasa III A – wyróżnienie ( Opiekun – Janina Reguła)

W kategorii klas IV – VI

Michał Szostak – klasa V B – II miejsce

Karolina Mokrzycka – klasa V B – III miejsce ( Opiekun – Alina Stec)

Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status