Powiatowe Zawody Sportowe “Baw się razem z nami”

Dnia 25 maja 2017r. na hali sportowej w naszej szkole odbyły się Powiatowe Zawody Sportowe “Baw się razem z nami”. W zawodach uczestniczyło 5 drużyn z całego powiatu kolbuszowskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy III A i III B w składzie: Magdalena Jadach, Natalia Magda, Mikołaj Kosiorowski i Mikołaj Wójcik z klasy III A oraz Miłosz Magda, Jakub Posłuszny, Kinga Serafin, Aleksandra Szuban, Piotr Szuban i Natalia Wilk z klasy III B. Uczniowie naszych klas wspaniale się spisali, walczyli dzielnie do końca i wygrali te zawody, tym samym zakwalifikowali się do zawodów wojewódzkich. Gratulujemy im i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status