Finał Wojewódzki w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych

W dniu wczorajszym na obiektach Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej odbyły się Finały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowała trójka rodzeństwa w składzie; Roksana, Regina i Adrian Gulowie, którzy w zawodach rejonowych zajęli miejsca od 1-3, dzięki czemu uzyskali prawo startu w finale wojewódzkim.

Jako pierwsza do rywalizacji przystąpiła najmłodsza Roksana, która w biegu na dystansie 800m w kategorii dziewcząt klas starszych ze szkoły podstawowej, zajęła bardzo dobre 5 miejsce. W kolejnym wyścigu na tym samym dystansie udział wzięła Regina, która w kategorii dziewcząt klas gimnazjalnych zajęła 14 miejsce. Nadmienić należy, że wszystkie z rozgrywanych biegów były bardzo silnie i  licznie obsadzone, zarówno przez zawodników trenujących w klubach sportowych  jak też również amatorów biegania. Jako ostatni z naszych reprezentantów na starcie zameldował się Adrian, który na dystansie 1000m mimo słabszego startu uzyskał 7 miejsce, do końca walcząc o jak najlepszą lokatę.

W zawodach udział wzięła również nasza była uczennica Sylwia Bąba, która w kategorii szkół ponadgimnazjalnych od początku do końca kontrolowała swój   bieg i została najlepszą zawodniczką województwa w biegach przełajowych.
Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status