Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego

27 kwietnia br. w Zespole Szkół Agrotechniczno – Ekonomicznych w Weryni odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Organizatorami turnieju byli: Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego „NIL” w Kolbuszowej, Komenda Powiatowa Policji w Kolbuszowej, Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie, Zespół Szkół Agrotechniczno – Ekonomicznych w Weryni. Celem turnieju jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży, czyli najmłodszej i najbardziej narażonej na niebezpieczeństwo grupy uczestników ruchu drogowego poprzez propagowanie wiedzy
o ruchu drogowym.

Każdy uczestnik miał do rozwiązania test i wykonanie zadania praktycznego, tj. jazda rowerem po miasteczku i torze sprawnościowym. Ponadto cała drużyna wykonywała zadanie praktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

Oliwia Urban (kl.Vb SP)

Monika Partyka (kl.Va SP)

Michał Szostak (kl.Vb SP)

Kacper Magda (kl.Vb SP)

Magdalena Świst (kl.IIA PGCm)

Hubert Wilk (kl.IIA PGCm )

Jakub Płaza (kl.IIA PGCm)

W kategorii szkół podstawowych nasza drużyna zajęła III miejsce, drużyna gimnazjum zajęła IV miejsce. GRATULUJEMY!!!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status