Powitanie Wiosny

W dniu 21 marca na hali widowiskowo – sportowej OWIR odbyła się uroczystość z okazji  Pierwszego Dnia Wiosny. Uczniowie każdej klasy szkoły podstawowej ubrani byli zgodnie z wylosowanym przez siebie kolorem. Tym samym zrobiło się barwnie i wiosennie.  W szkole od samego rana panowała radosna atmosfera.  Z niecierpliwością oczekiwano na część artystyczną, która połączona była z pokazem talentów. Uczestnicy pod okiem opiekunów rozpoczęli  przygotowania już kilka tygodni wcześniej, aby jak najlepiej zaprezentować  swoje umiejętności całej społeczności szkolnej. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki, grali na instrumentach muzycznych. ”.  Klasy piąte i szóste uświetniły akademię przedstawieniem pt. ,,Bezpieczny Internet” prezentując talenty aktorskie.

Nadejście upragnionej  pory roku przywitano ogromnymi brawami.  Pani wiosna podziękowała wszystkim za zaproszenie oraz zachęcała uczniów do podziwiania piękna przyrody. Powitanie wiosny w naszej szkole upłynęło  niezwykle kolorowo i radośnie.  Uczniom dopisywał doskonały humor, a poprzez wspólna zabawę wdrażali się do kulturalnego  i aktywnego udziału w uroczystościach szkolnych.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status