Awans do finału wojewódzkiego w MPR chłopców

W dniu 13 marca 2017 r. na hali sportowej Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej chłopców – turniej barażowy o finał wojewódzki. Wystąpiły w nim zespoły, które zajęły drugie miejsca w półfinałach. Były nimi:

Półfinał I – SP Cmolas,

Półfinał II – SP Wiśniowa,

Półfinał III – SP Sióstr Pijarek w Rzeszowie.

Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. Nasi szczypiorniści pierwszy mecz rozegrali ze Szkołą Podstawową z Wiśniowej pokonując ich 10:5. Drugi mecz to SP Wiśniowa i SP S. Pijarek w Rzeszowie. Zakończył się on wynikiem 9:11 dla drużyny z Rzeszowa. Trzeci rozegrali uczniowie SP S. Pijarek w Rzeszowie i SP Cmolas. Nasi chłopcy zdecydowanie wygrali ten pojedynek 18:3. Najwięcej bramek dla naszego zespołu zdobyli Paweł Czachor (16) i Michał Lubera (6). Pierwsze miejsce, dające awans do finału wojewódzkiego zajęła Szkoła Podstawowa w Cmolasie. 

Finał, w którym spotka się cztery wyłonione w drodze eliminacji zespoły z województwa podkarpackiego odbędzie się 31 marca 2017 r. w Sanoku.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status