Akcja strajkowa nauczycieli i organizacja Rekolekcji

W związku z ogólnopolską akcją strajkową pracowników oświaty i przyłączeniem się do niej Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Cmolasie informuję, iż w dniu 31.03.2017r. (piątek) odbędzie się jednodniowy strajk nauczycieli polegający na powstrzymywaniu się od wykonywania pracy. Ponieważ przystąpienie do akcji strajkowej deklaruje tylko część nauczycieli większość zajęć dydaktycznych, w tym Rekolekcje odbywać się będą zgodnie z planem. Za nauczycieli, którzy w dniu 31.03.2017r. przystąpią do strajku organizowane będą doraźne zastępstwa. Ze swej strony dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić uczniom przebywającym w szkole bezpieczeństwo i opiekę.

Ze względu na rekolekcje ulega zmianie organizacja odwozu uczniów (dotyczy szkoły podstawowej i gimnazjum). Odjazdu autobusów z parkingu szkoły: Hadykówka, Cmolas Spalenisko, Świerczów – godzina 12.30 ,   Ostrowy Baranowskie, Parteraki, Poręby Dymarskie, Toporów  – godzina 12.50.

Plan Rekolekcji w ZS

Dyrekcja ZS w Cmolasie

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status