Mali Artyści na scenie- Jasełka w Zespole Szkół w Cmolasie

Dnia 5 stycznia 2017 roku w Zespole Szkół w Cmolasie odbyło się spotkanie opłatkowe połączone z Jasełkami w wykonaniu uczniów klas 0a i 0b pod kierunkiem wychowawczyń: pani Bożeny Gaweł oraz pani Justyny Kosiorowskiej, na które zostali zaproszeni Dziadkowie dzieci.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością pan dyrektor Zespołu Szkół w Cmolasie Józef Babiarz, pani wicedyrektor Elżbieta Łagoda, pani wicedyrektor Katarzyna Brózda oraz ks. proboszcz Michał Bator. Na Jasełkach nie zabrakło Maryi, Józefa, Trzech Króli, pastuszków, gwiazdek, aniołków oraz dzieci idących do stajenki, w których role wcielili się uczniowie. Występ artystyczny zakończyły życzenia dzieci kierowane do wszystkich Babć i Dziadziów oraz wspólne kolędowanie przy akompaniamencie gitary ks. Marka Kalisiaka. Zebrani na uroczystości Goście łamali się opłatkiem życząc sobie wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2017. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców dzieci. Dzięki uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka mogliśmy przekonać się na nowo o tym, jaką wartość stanowi rodzina dla każdego z nas.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status