Wizyta Mikołaja

Na dalekiej Północy, wśród wiecznych lodów spowitych łagodnym światłem polarnej zorzy stoi zamek.
W zamku tym mieszka i pracuje Św. Mikołaj…

Dzisiaj jednak przyjechał do naszej szkoły. Już od samego rana dzień zapowiadał się niezwykle – wszystkie dzieci nasłuchiwały, kiedy nadejdzie wspaniały gość z wielkim workiem prezentów. Przybył w asyście Śnieżynek z prezentami dla wszystkich dzieci! Te najmłodsze nieco z obawą, ale i ogromną radością przywitały go piosenkami i wierszykami. Obiecały, że będą bardzo grzeczne i zaprosiły Mikołaja do naszej szkoły za rok.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status