Chłopcy mistrzami powiatu w mini piłkę ręczną

W dniu 13 grudnia 2016 r. na hali sportowej ZS w Dzikowcu odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej chłopców. Wystąpiło w nich pięć zespołów z naszego powiatu: SP Niwiska, SP Raniżów, SP Dzikowiec, SP Majdan Królewski oraz SP Cmolas.

Naszą szkołę reprezentowali: Maksymilian Czachor (bramkarz), Dominik Noga (bramkarz), Paweł Czachor, Michał Lubera, Damian Szczepanek, Dawid Zuba, Kamil Wit, Kacper Mokrzycki i Hubert Urban.

W meczu fazy grupowej zdecydowanie pokonaliśmy SP Niwiska 9 : 2 zapewniając sobie tym samym awans do finału.

W grupie drugiej najlepszą drużyną okazała się ekipa z ZS w Dzikowcu i to właśnie z nimi zagraliśmy o pierwsze miejsce. W pojedynku finałowym pokonaliśmy drużynę gospodarzy 9 : 2 i zdobyliśmy tytuł Mistrza Powiatu Kolbuszowskiego w mini piłce ręcznej chłopców oraz awans do turnieju rejonowego (powiaty: kolbuszowski, mielecki, dębicki i ropczycko-sędziszowski), który odbędzie się na początku lutego 2017 r.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status