Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

W dniu 6 października 2016 r. 22 uczniów szkoły podstawowej wzięło udział w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody odbyły się na Stadionie Sportowym w Kolbuszowej. Rywalizowano w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców w biegu sztafetowym 10 x 800 m.

Sztafeta dziewcząt w składzie: Roksana Gul, Kamila Piechota, Gabriela Urbańska, Aleksandra Zielińska, Agnieszka Zielińska, Daria Zielińska, Zuzanna Pastuła, Magdalena Magda, Natalia Czachor, Natalia Suszek i Paulina Galej (rezerwowa) zajęła V miejsce.

Natomiast sztafeta chłopców w składzie: Kamil Wit, Krystian Wilk, Michał Lubera, Kamil Guźda, Wiktor Starzec, Adrian Pałys, Wojciech Mokrzycki, Kacper Mokrzycki, Norbert Jatczyszyn, Łukasz Lewandowski i Kamil Zaskalski (rezerwowy) okazała się bezkonkurencyjna i z dużą przewagą zajęła I miejsce dające jej awans do zawodów rejonowych, które odbędą się 12 października 2016 r. na Stadionie Stali w Mielcu.

Życzymy powodzenia.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status