Szkolny Konkurs Matematyczny 1 z 10

W dniu 9 marca 2016r. w naszej szkole przeprowadzony został Szkolny Konkurs matematyczny 1 z 10 o tytuł Mistrza Logicznego Myślenia. Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum zmagali się w części ustnej konkursu z trudnymi pytaniami z zakresu logiki matematycznej. W konkursie przeprowadzonym niczym telewizyjny teleturniej „Jeden z dziesięciu”,  tytuł Mistrza w szkole podstawowej zdobyła  Daria Czachor, kl. 6b, a tytuł Wicemistrza Michał Mikoś, kl. 5b. W gimnazjum Mistrzem została Anna Lubera kl. 3a, zaś Wicemistrzami: Jakub Lubera kl. 1c i Kacper Wilk kl. 3b. Cała piątka będzie reprezentować naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Matematycznym 1 z 10, który odbędzie się w 9 kwietnia 2016r. w Zespole Szkół w Cmolasie.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status