Międzyszkolny Konkurs Matematyczny MATMIX

W dniu 12.02.2016r. czterech uczniów: Daria Czachor, Katarzyna Mazur, Piotr Janus i  Jakub Parys reprezentowało naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla klas VI MATMIX, zorganizowanym przez Zespół Szkół im. ks. Prałata Stanisława Sudoła w Dzikowcu. Konkurs składał się z części pisemnej zawierającej 20 zadań zamkniętych i 2 zadań otwartych.

Reprezentant Szkoły Podstawowej w Dzikowcu z przewagą 1 punkta zdobył I miejsce. Z bardzo dobrym wynikiem, II miejsce otrzymała uczennica naszej szkoły Daria Czachor  z klasy 6b .

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Dzikowiec.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status