Powiatowa Liga Piłki Ręcznej SP

Dzisiaj w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej zakończyły się rozgrywki Powiatowej Ligi Piłki Ręcznej Szkół Podstawowych zorganizowanej przez KS Kolbuszowianka i LO Kolbuszowa. Nasza drużyna w składzie: Paweł Czachor – bramkarz, Maksymilian Kosiorowski, Bartłomiej Szczepanek, Damian Szczepanek, Paweł Tokarz, Patryk Zuba, Kamil Wit, Piotr Augustyn, Michał Lubera, Przemysław Magda zajęła bardzo dobre drugie miejsce. W Lidze wystąpiło pięć zespołów grając systemem “każdy z każdym”. Młodzi szczypiorniści z SP Cmolas w poszczególnych pojedynkach osiągnęła następujące wyniki:

Mecz I SP 2 Kolbuszowa – SP Cmolas 8 : 8

Mecz II SP Cmolas – SP 1 Kolbuszowa 12 : 5

Mecz III SP Dzikowiec – SP Cmolas 0 : 8

Mecz IV SP Cmolas – SP Raniżów 3 : 4

Królem strzelców rozgrywek został nasz zawodnik Maksymilian Kosiorowski zdobywając 17 bramek.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status