Nocleg integracyjny klas czwartych

13 października w SP odbyła się dyskoteka połączona z noclegiem integracyjnym. Dyskotekę zorganizował SU, a didżejem był p. Bogdan Barnaś. Po dwóch godzinach cudownej zabawy klasy piąte i szóste rozeszły się do domów, a czwartoklasiści pozostali w szkole, aby miło spędzić dalszą część wieczoru.

Uczniowie klas czwartych wraz z wychowawczyniami udali się na salę gimnastyczną, kilka słów o regulaminie “zielonej nocy” i pierwsza atrakcja – wyjście na basen, aby zregenerować siły. Kiedy uczniowie “wypluskali się do woli”, z wilczym apetytem pałaszowali swoje kanapki i inne łakocie. Po sytej kolacji przyszedł czas na łamigłówki. Czwartoklasiści w pięcioosobowych grupach z ogromnym zaangażowaniem rozwiązywali zagadki, a grupa, która zdobyła najwięcej punktów otrzymała drobny upominek. Dalsza część wieczoru była wypełniona ćwiczeniami przy dźwiękach muzyki, grą w tenisa stołowego lub w piłkę nożną. Oprócz w/w atrakcji uczniowie mogli sami zorganizować sobie “kącik zabaw” wykorzystując gry towarzyskie. Od 1.00 do 6.30 obowiązywała cisza nocna. Rankiem wszyscy byli niewyspani, ale pomimo zmęczenia zjedli świeżutkie drożdżówki, wypili gorąca herbatę i w świetnych humorach (pod opieką rodziców) wrócili do domów.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status