Książki naszych marzeń

Nasza szkoła dołączyła do rządowego programu: „Książki naszych marzeń”, który polega na wsparciu organów prowadzących szkoły, poprzez zakup książek do bibliotek szkolnych w celu promocji czytelnictwa oraz rozwijania zainteresowań dzieci i młodzieży. Program adresowany był dla szkół podstawowych. Dzięki temu księgozbiór naszej biblioteki powiększy się o nowe, ciekawe książki. Każdy uczeń szkoły podstawowej będzie usatysfakcjonowany nowościami. Książki, które pojawią się już niebawem w bibliotece, zostały w większości wybrane przez uczniów na podstawie wypełnionych przez nich ankiet.

Informację o tym, kiedy zakupione książki będzie można wypożyczyć oraz pełną ich listę zamieścimy w odpowiednim czasie na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce: Biblioteka.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status