Na przełaj

Po zawodach lekkoatletycznych przyszedł czas na rywalizację w indywidualnych biegach przełajowych. Po raz kolejny w Kolbuszowej na obiektach Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu odbyły się zmagania najlepszych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjum z naszego powiatu. Wśród najlepszych uczniów nie mogło zabraknąć oczywiście naszych reprezentantów. Zgodnie z planem zawodów najpierw do rywalizacji przystąpili gimnazjaliści wśród których zabrakło zawodników regularnie trenujących z aktualną licencją zawodniczą, którzy automatycznie awansowali do dalszego etapu zmagań. Najlepszym wynikiem wśród pozostałych gimnazjalistek mogła pochwalić się Regina Gul, która zajęła 2 miejsce i zakwalifikowała się do zawodów finałowych, co niestety nie udało się Kacprowi Wilkowi, który zajął 5 miejsce a tylko pierwsze cztery dawały bezpośredni awans.
Aż cztery miejsca dające awans do etapu wojewódzkiego przypadło udziałem reprezentantom szkoły podstawowej, którzy przystąpili do rywalizacji po swoich starszych kolegach. Poniżej przedstawiam miejsca uzyskane przez w/w osoby:
Roksana Gul – 2 miejsce w biegu na dystansie 500 m klas 3-4
Kamila Piechota – 3 miejsce / 1000 m klas 5-6
Wojciech Mokrzycki – 2 miejsce / klas 3 – 4
Adrian Pałys – 4 miejsce / klas 3 – 4

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status