Trzecioklasiści zdobyli piękny puchar, dyplom i gratulacje!!!

22 maja 2024 r. uczniowie klas I-III

ze szkół powiatu kolbuszowskiego uczestniczyli

w Powiatowych Zawodach Sportowych

„Baw się z nami”.

Naszą szkołę dzielnie reprezentowały

uczennice i uczniowie klasy 3A

       Organizator, przygotował dla wszystkich 7 konkurencji: dodawanie skoków, bieg z szarfą, rzuty do żywego kosza, skoki w workach, sztafeta, zamiana piłek i strzały na bramkę.

       Podczas sportowej rywalizacji wszystkim towarzyszyła miła atmosfera oraz bardzo duże emocje. Była to wspaniała zabawa dla wszystkich dzieci, ale też i wielka rywalizacja, bo każda drużyna za wszelką cenę chciała być najlepsza. Nasi młodzi sportowcy, którzy dając z siebie maksimum swoich możliwości zajęli IV miejsce – zdobyli piękny puchar, dyplom i gratulacje. 

Trzecioklasistom – reprezentantom naszej szkoły gratulujemy sportowej postawy, woli walki oraz zaangażowania. BRAWO!!!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status