Ponownie najlepsi w powiecie

Dzięki doskonałym startom naszych uczniów w zawodach sportowych, kolejny już rok z rzędu zostaliśmy najlepszą szkołą w powiecie a zarazem 28 w województwie. Nadmienić należy, że w końcowej klasyfikacji ujętych zostało 636 szkół a na tak dobry wynik wpływ miały zarówno sukcesy indywidualne jak i zespołowe. Przypomnę tylko, że w mijającym roku szkolnym byliśmy mistrzami powiatu w trójboju oraz czwórboju lekkoatletycznym, koszykówce (3 tytuły), siatkówce (1) oraz piłce ręcznej (3), mieliśmy indywidualnego mistrza województwa w trójboju lekkoatletycznym. Do tego dochodzi szereg miejsc medalowych w innych dyscyplinach oraz doskonały wynik dziewcząt, które zakończyły na 9 miejscu w Polsce zmagania piłkarek ręcznych. O ile w zeszłym roku szkolnym, walka o pierwsze miejsce między najlepszymi szkołami trwała do końca, tak w roku obecnym, nasza przewaga nad drugą szkołą wyniosła ponad 200 pkt co jest naszym najlepszym wynikiem punktowym w historii.
Pierwsza trójka szkół z naszego powiatu, przedstawia się następująco.
1 miejsce – SP Cmolas (540 pkt)
2 miejsce – SP Kolbuszowa nr 2 (337 pkt)
3 miejsce – SP Kolbuszowa nr 1 (320 pkt)
Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i wspaniałą postawę oraz życzymy wszystkim wspaniałych wakacji a dla zainteresowanych zamieszczam link do końcowego zestawienia, gdzie można szczegółowo zapoznać się z końcową klasyfikacją.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status