Mamy mistrza województwa

Swoje ponadprzeciętne możliwości sportowe, po raz kolejny zaprezentował uczeń klasy 4a, Antoni Gotfryd. Tym razem podczas odbywającego się w Kolbuszowej, Finału Wojewódzkiego w Trójboju Lekkoatletycznym został wybrany najlepszym zawodnikiem tegoż finału, za co otrzymał dyplom, medal oraz pamiątkową statuetkę z rąk Sekretarza Generalnego Szkolnego Związku Sportowego p. Dariusza Abramuka.
Antek w ostatnich w tym roku szkolnym zawodach lekkoatletycznych pobił swój rekord życiowy w rzucie piłeczką palantową (50m) skoczył w dal na odległość 4,02 m oraz przebiegł dystans 60m w czasie 9,68s, co dało łączną sumę punktów 140, która była zdecydowanie najlepszym wynikiem zawodów.

Wielkie gratulacje dla Antka za rewelacyjny występ oraz słowa pochwały dla jego kolegów, którzy wraz z nim tworzyli zespół, który został sklasyfikowany na 18 miejscu w gronie 23 najlepszych drużyn w województwie. W składzie drużyny byli: Filip Rachwał, Sebastian Kosiorowski, Franciszek Rozmus, Jakub Maciąg oraz w rezerwie Michał Miroś.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status