Koniec roku szkolnego uwieńczony nagrodami za sukcesy w nauce i sporcie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w naszej szkole to wyjątkowa akademia, podczas której wielu uczniów zostało nagrodzonych świadectwem z wyróżnieniem, stypendium za osiągnięcia w nauce lub w sporcie, nagrodą dodatkową Dyrektora Szkoły za najwyższe osiągnięcia w nauce.

Najlepsi sportowcy w szkole zostali uhonorowani statuetkami i tak się złożyło, że wszyscy są obecnymi  absolwentami. Aż 61 uczniów otrzymało z rąk Pana Dyrektora Józefa Babiarza nagrody za osiągnięcia w nauce potwierdzone świadectwem z wyróżnieniem. Wójt Gminy Cmolas Pani Bernadetta Wolak-Posłuszny wręczyła 43 stypendia I, II i III i IV stopnia za osiągnięcia w nauce lub sportowe, które zostały zasponsorowane przez Urząd Gminy w Cmolasie. Siedmioro uczniów: z najwyższą średnią, finaliści i laureaci konkursów otrzymało specjalną Nagrodę Dyrektora Szkoły.

Po przemówieniach Dyrektora, Pani Wójt oraz Przewodniczącego Rady Rodziców Pana Andrzeja Kudelskiego, uczniowie klas ósmych zatańczyli poloneza . Tym akcentem rozpoczęła się część artystyczna.

Słowo pożegnalne i podziękowania w imieniu klas ósmych i rodziców oraz przesłanie dla młodszych kolegów przekazał już absolwent: Dominik Witas. Następnie Szymon Posłuszny wyrecytował wiersz o dorastaniu a Aleksander Sudoł wykonał utwór na gitarze elektrycznej. Życzenia dla absolwentów przekazała w imieniu młodszych kolegów i koleżanek Amelia Janus z klasy siódmej. Na zakończenie Maja z Eweliną z klasy szóstej zaśpiewały piosenkę pt. : ,,Możesz Wszystko”.  Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024  zakończyła się rozdaniem uczniom klas ósmych czapeczek absolwenta.

Wyróżnionym uczniom składamy szczególne gratulacje za wysiłek i wytrwałość, natomiast wszystkim życzymy radosnych, szalonych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

 

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status