Kolejna nocka w naszej szkole

Jak pisałam poprzednio… Dla tych wszystkich uśmiechów, które nie schodziły z twarzy aż do zaśnięcia, dla budowania wspomnień i radości dzieci zgodziłabym się na kolejną noc z moimi wychowankami – i tak się stało. Zorganizowaliśmy kolejną i ostatnią wspólną nockę w naszej szkole na etapie edukacji wczesnoszkolnej. W piątek, 14 czerwca o godzinie 18:00 uczniowie klasy 3b stawili się pod budynkiem szkoły, aby po szybkim pożegnaniu z rodzicami 😊 udać się na kolejną nockę poza domem. Swój pobyt rozpoczęliśmy od zabaw ruchowych, gier zespołowych na boisku szkolnym. Następnie udaliśmy się do szkoły, aby zamienić salę lekcyjną na sypialnię. Nadeszła również pora na kolację. Tym razem nasze menu przygotowali pracownicy McDonald😊 Po kolacji przywitaliśmy Panią Edytę Urban – nauczycielkę języka polskiego z naszej szkoły, która z wielką chęcią i życzliwością po raz drugi przyjęła zaproszenie na wspólne, nocne zabawy z trzecioklasistami. Pani Edyta przygotowała zabawy z kołem fortuny, które usystematyzowały wiedzę uczniów z gramatyki języka polskiego, w zamian koło „rozdawało” wspaniałe nagrody rzeczowe w postaci pluszaków, przyborów szkolnych i owoców. Trzecioklasiści korzystając z obecności naszej szkolnej polonistki zaprezentowali swoje autorskie wiersze, które stworzyli w kilkanaście minut podczas ostatniej lekcji z edukacji polonistycznej. Wspaniała zabawa trwała … prawie do samego rana😊 Niewyspani, ale uśmiechnięci i zadowoleni po godzinie 8:00 pożegnaliśmy się ze sobą i udaliśmy się na odpoczynek do domów.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status