O włos od złota

W dniu 08.05. 2024r. odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zawody lekkoatletyczne w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, czyli zmagań uczniów z  rocznika 2009-2010.

Na obiektach sportowych Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej, odbyła się drużynowa liga lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców. Oczywiście nie mogło zabraknąć tam naszych reprezentacji, które jak zwykle stanęły na wysokości zadania. Tym razem jednak to nie  złote a  dwa srebrne medale przypadły naszym zespołom. Po rozegraniu szeregu konkurencji w blokach szybkościowym, skocznościowym, wytrzymałościowym oraz rzutowym, przyszła pora na podliczenie uzyskanych punktów. I jak w przypadku chłopców strata do zwycięzców zawodów była znaczna, tak w przypadku dziewcząt okazała się minimalna. Nasze dziewczęta zdobyły 600 punktów i gdyby nie kontuzja jednej zawodniczki, która nie ukończyła biegu, sytuacja na podium byłaby zgoła odmienna, gdyż drużyna z Kolbuszowej, która zwyciężyła, zdobyła tylko jeden punkt więcej.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status