Nasi reprezentanci – Basia i Bartosz na podium

8 maja 2024 r. uczniowie klasy 3A – Barbara Kudelska i Bartosz Łagoda reprezentowali naszą szkołę na Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej “ABC EKOLOGII” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Przedborzu. Konkurs ten sprawdzał wiedzę ekologiczną najstarszych uczniów edukacji wczesnoszkolnej w formie testu. Zdaniem komisji konkursowej – uczestnicy wykazali się wysokim poziomem prezentowanej wiedzy.

 Nasi reprezentanci – Basia i Bartosz okazali się najlepsi. Basia uzyskała maksymalną liczbę punktów, zaś Bartosz miał o 1 punkt mniej. Komisja konkursowa przyznała im dwie pierwsze lokaty czyli najwyższe miejsca na podium. Otrzymali piękne dyplomy i nagrody oraz gratulacje.

My również gratulujemy Basi i Bartoszowi !!  Brawo!!! 

Jesteśmy z Was dumni !!

Dziękujemy Wam za godne reprezentowanie naszej szkoły w powiecie kolbuszowskim.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status