Wyjazd do kina i na kręgle

4 kwietnia uczniowie klas siódmych wraz z wychowawczyniami i p. Grzegorzem Mokrzyckim  udali się do kina Helios na film pt. ‘’Za duży na bajki 2” w reżyserii Kristoffera Rusa oraz do kręgielni Galaktyka w Rzeszowie.
Celem wyjazdu było: kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku oraz zacieśnienie relacji rówieśniczych.

Seans ‘’Za duży na bajki 2’’ był kontynuacją familijnego hitu, który po raz kolejny polubili siódmoklasiści. To wciągająca, pełna humoru opowieść o sile przyjaźni, stawianiu czoła przeciwnościom i mierzeniu się z prawdą.
W naszej pamięci na pewno pozostaną końcowe słowa głównego bohatera, które brzmiały:
 ‘’To, co najważniejsze, jest zawsze blisko’’.

Kolejnym punktem programu była kręgielnia. Uczniowie świetnie sobie radzili z rzucaniem kulą i zdobywaniem punktów. Zabawa okazała się niezwykle wciągająca, a rywalizacja na torach dostarczała młodzieży silnych emocji. Podczas zajęć uczestnicy wycieczki  mogli również korzystać z innych atrakcji, które znajdowały się na terenie bowlingu.
Wyjazd okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy oraz  nauki.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status