Brązowy medal Antka

Z rąk wiceprezesa Podkarpackiego Szkolnego Związku Sportowego Jacka Bigusa, brązowy medal odebrał Antoni Gotfryd, który pokazał się z doskonałej strony podczas rozegranego w dniu dzisiejszym w Kolbuszowej, Finału Wojewódzkiego w indywidualno – druzynowych biegach przełajowych.
Impreza będąca jedną z najwiekszych jakie odbywają się w ciągu roku szkolnego, miała również naszego przedstawiciela wśród 95 drużyn i blisko 800 uczniów biorących w niej udział.
Antek, w swojej kategorii wiekowej chłopców z rocznika 2013 sprostał oczekiwaniom, gdyż jako mistrz zawodów powiatowych i rejonowych, jechał z dużymi aspiracjami. W biegu na dystansie 600m, od startu do mety utrzymywał się w czołowej czwórce, i ostatecznie dobrym finiszem uzyskał trzecie, jakże cenne miejsce.
Gratulujemy Antkowi i liczymy na kolejne jego sukcesy zarówno indywidualne jak również zespołowe, oczywiście w barwach naszej szkoły.Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status