Awans do Finału Wojewódzkiego

Z doskonałej strony zaprezentował się nasz uczeń, Antoni Gotfryd podczas odbywających się w dniu dzisiejszym Rejonowych Igrzyskach Dzieci w Indywidualno – Drużynowych Biegach Przełajowych.

W odbywających się w Mielcu zawodach, które gościły najlepszych biegaczy przełajowych z powiatów: dębickiego, ropczycko – sędziszowskiego, mieleckiego oraz kolbuszowskiego, Antoni był poza zasięgiem swoich rywali i praktycznie od startu do mety dyktował tempo biegu i nie zagrożony zameldował się na pierwszym miejscu, zapewniajać sobie jednocześnie awans do finału wojewódzkiego.

Nadmienić należy, że dzień wcześniej nasze dziewczęta również w bardzo przekonywujący sposób zapewniły sobie awans do finału wojewódzkiego w piłce ręcznej i są na najlepszej drodze do obrony tytułu najlepszej drużyny województwa po raz drugi z rzędu.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status