Stypendia w ramach projektu pn. Poszerzając Horyzonty przyznane

Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie w dniu 6 lutego 2024 r. przyznał stypendia sportowe dla 429 uczniów szkół podstawowych z terenu województwa podkarpackiego w ramach pierwszej edycji projektu pn. Poszerzając Horyzonty. Stypendium w wysokości 5 000,00 zł każde przyznane zostało za osiągnięcia sportowe na okres 10 miesięcy w roku szkolnym 2023/2024, tj. od września 2023 r. do czerwca 2024 r. i zostanie wypłacone jednorazowo w terminie do 31 marca br.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż w gronie stypendystów tej edycji znalazło się aż siedem uczennic naszej szkoły, dla których zostały złożone wnioski:

  1. Czachor Maria kl. 8A
  2. Halat Julia  kl. 8A
  3. Jachyra Kinga kl. 8A
  4. Mokrzycka Kornelia kl. 8A
  5. Ozga Paulina kl. 8A
  6. Pakłos Julia kl. 8A
  7. Guźda Anna kl. 7 A

O tym, że dziewczęta otrzymały stypendia zadecydowały sukcesy w piłce ręcznej tj. zdobycie tytułu Mistrzyń Województwa Podkarpackiego w Piłce Ręcznej – zawodów organizowanych przez Podkarpacki Wojewódzki Związek Sortowy w Rzeszowie oraz  tytuł Mistrzyń Podkarpackiej Ligi Młodziczek w sezonie 2022/2023.

Gratulujemy!!!

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status