XXI Gala Festiwalu Teatrów w Trzęsówce

W dniu 14 stycznia w Szkole Podstawowej w Trzęsówce odbyło się uroczyste rozdanie nagród dla wyróżniających się zespołów i aktorów występujących na scenie Festiwalu Teatrów w Trzęsówce. Nasza szkoła spisała się rewelacyjnie tym bardziej, że  dla klasy 0 był to debiut. Najmłodsi pod opieką pani Kasi Lewandowskiej wywalczyli II miejsce,  zaś starsi koledzy  w kategorii klas 7-8 zdobyli III miejsce, których opiekunem była pani Edyta Urban.  Jest nam niezmiernie miło, ponieważ wśród wielu aktorów z naszej szkoły został w sposób szczególny wyróżniony Dominik Górecki, który zdobył Grad Prix w kategorii aktor. Jest to wspaniały wynik! Wielki brawa uznania! Dziękujemy wszystkim za pomoc oraz wsparcie rodziców . Do zobaczenia za rok!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status