Cmolas – Mechowiec. Warto się integrować :)

16 stycznia nasi uczniowie mieli przyjemność gościć w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Mechowcu, aby odegrać dwie sztuki teatralne dla klas młodszych  i starszych. Podczas występów panowała miła atmosfera, co spowodowało, że nasi  aktorzy z klas V – VII czuli się znakomicie, wcielając się w swoje role. Po odegraniu przedstawień czekała na nas miła niespodzianka, ponieważ grupa dzieci 5 – 6 – letnich zaśpiewała pastorałkę, a następnie zostaliśmy zaproszeni na poczęstunek.

Tego typu przedsięwzięcia są doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów i oderwania się od szkolnej rutyny. W dobie Internetu spotkania „na żywo” są niezwykle ważne, gdyż młodzież ma możliwość porozmawiać ze sobą bez używania komórek.

Dziękujemy Panu Dyrektorowi i wszystkim Pracownikom Szkoły w Mechowcu za pomoc w przygotowaniu scenografii i wszelką życzliwość.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status