Kolejny sukces Nicole w województwie!

Nicole Magda – uczennica klasy 3A naszej szkoły kolejny już raz świętowała swój sukces wraz z laureatami województwa podkarpackiego.

W piątek 15 grudnia 2023 r. podczas podsumowania I wojewódzkiego etapu XXXVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla młodzieży szkolnej “Mój las” organizowanego przez SITLID i Ligę Ochrony Przyrody, Nicole odebrała dyplom i piękne nagrody. Były gratulacje i życzenia dla młodej artystki, a także podziękowania dla wychowawczyni.

Organizatorzy przygotowali słodki poczęstunek i ugościli zwycięzców konkursu i ich opiekunów w miłej świątecznej atmosferze. Nie zabrakło też elementów edukacyjnych, związanych z tematyką konkursu najmłodszej kategorii wiekowej – wszyscy oglądnęli film “Co się robi z drewna” z akcentem na zdrowotne walory tego materiału, stosowanego przez człowieka od wielu, wielu lat. Na koniec organizatorzy powiedzieli, że w tym roku po raz trzydziesty siódmy oceniali prace uczniów i stwierdzili, że ich poziom był bardzo wysoki, a pomysłowość ujęcia tematu – niezwykle zaskakująca jury.  Podkreślili, że to świadczy o dużym zaangażowaniu uczniów i ich opiekunów podczas przygotowywania prac konkursowych, za co wyrazili wdzięczność i podziękowania oraz zaprosili do udziału w konkursie w 2024 roku.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status