Klasowy Pokaz Talentów

Dzisiejszego dnia w klasie 3b odbył się wspaniały Pokaz Talentów. Każdy uczeń zaprezentował swoje umiejętności, zainteresowania i pasje. Prezentacja miała na celu rozwijanie kreatywności uczniów, odkrywanie i promowanie różnorakich talentów, a także propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Niektórym uczniom towarzyszyła trema, jednak wszyscy spisali się wspaniale, prezentując przed swoimi koleżankami i kolegami z klasy wyjątkowe talenty, ciekawe pasje i hobby. Uczniowie zaprezentowali grę na skrzypcach, gitarze, harmonijce ustnej, pokaz akrobatyki, taniec, śpiew, triki karciane, magiczne sztuczki z gumkami i kulkami, grę w szachy, szydełkowanie, naśladowanie goryla, a także prezentację albumów z rysunkami.

Wszystkim gratuluję i dziękuję za odwagę radzenia sobie ze stresem, zaangażowanie i umiejętności jakie zaprezentowaliście. Jako wychowawca jestem z Was bardzo DUMNA. Należy nadmienić, iż pomysł prezentacji wyszedł od samych uczniów, a w szczególności od przewodniczącej klasy – Elizy Kusak, która jest bardzo kreatywną osobą, działającą na rzecz i dla dobra klasy. Pamiętajmy, że w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć i pielęgnować.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status