Dziewczęta najlepsze w powiecie

W towarzystwie Świętego Mikołaja, który niespodziewanie wtargnął na boisko podczas pierwszego meczu naszych dziewcząt z gospodyniami turnieju, odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt. Podobnie jak tydzień wcześniej chłopcy, tak dzisiaj dziewczęta z kompletem zwycięstw zakończyły turniej, który odbywał się w Majdanie Królewskim i to one podobnie jak chłopcy będą reprezentować nasz powiat na zawodach rejonowych.

Dziewczęta po udanym rozpoczęciu zawodów i dość pewnym zwycięstwie z drużyną z Majdanu Królewskiego 16:9, przystąpiły do rywalizacji z reprezentantkami SP nr 2 w Kolbuszowej.  Końcowy wynik, bardzo korzystny dla nas 15:6, nie odzwierciedlał dramaturgii tego meczu. Wspomnieć choćby należy, że do przerwy na tablicy widniał wynik 0:4, gra nie układała się oraz brakowało skuteczności. Na szczęście po przerwie, gra wróciła na właściwe tory i dziewczęta pewnie, w dobrych humorach mogły już czekać na ostatnie spotkanie. Zgodnie z naszymi oczekiwaniami, ostatni mecz okazał się już tylko formalnością, gdyż nasze zawodniczki z ogromną przewagą zakończyły spotkanie z zespołem z Woli Raniżowskiej 34:4 i w bardzo przekonywujący sposób, zapewniły sobie tytuł Mistrzyń Powiatu w roku szkolnym 2023/2024.

Obydwu zespołom gratulujemy doskonałej gry i trzymamy kciuki na dalszą rywalizację

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status