Aż trójka uczniów z klasy 3b i jeden uczeń z klasy 5a naszej szkoły na podium w XVIII Powiatowym Konkursie na Ludowe Ozdoby Bożonarodzeniowe i Akcesoria Kolędnicze

Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej już po raz osiemnasty zorganizowało konkurs na Ludowe Ozdoby Bożonarodzeniowe i Akcesoria Kolędnicze.

Od trzech lat uczniowie klasy 3b motywowani przez wychowawcę oraz swoich rodziców angażują się w wykonywanie prac plastyczno – technicznych na tenże konkurs i każdego roku zdobywają wysokie miejsca. Po raz pierwszy zdarzyło się tak, że aż trójka uczniów z tej klasy zdobyła najwyższe miejsca.

W kategorii: ozdoby choinkowe pierwsze miejsce zdobył Franciszek Wrzask. W kategorii: akcesoria kolędnicze drugie miejsce zajęła Magdalena Łagoda, a trzecie miejsce w tej samej kategorii – Zuzanna Posłuszny. W kategorii wiekowej klas 5 – 8  pierwsze miejsce zdobył Hubert Mokrzycki, wykonując ozdobę bożonarodzeniową – ludowego pająka.

Dzisiejszego dnia o godzinie 13:00 w budynku Starostwa zostały wręczone nagrody i wyróżnienia.

Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów plastycznych.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status