Andrzejkowe czarowanie i tańce

30 listopada 2023 r. dzieci z zerówki i uczniowie klas młodszych naszej szkoły świętowali wyjątkowo i czarująco, krótko mówiąc ANDRZEJKOWO.

Najpierw dzieci z wychowawczyniami w salach zajęć poszerzały swoją wiedzę na temat andrzejkowych zwyczajów. Potem niektóre sale zamieniły się w KRAINY WRÓŻB. Pierwszoklasiści i trzecioklasiści poprzez wróżby mieli okazję poznać imiona swoich nowych przyjaciół, przyszłych mężów i żon, zawody, które będą wykonywać w przyszłości.  Dzięki wróżbom mogli dowiedzieć się, co ich czeka w najbliższej przyszłości, oczywiście na wesoło i z przymrużeniem oka.

Ciekawe czy komuś sprawdzą są andrzejkowe przepowiednie. Pewne jest to, że przyniosły one dzieciom wiele radości i były okazją do wspólnej, wesołej zabawy.

Andrzejkowy nastrój podkreślały piękne stroje, które dzieci prezentowały podczas tańca przy dźwiękach znanych piosenek. Pierwszoklasiści posilali się też słodkościami.

To była radosna i czarująca zabawa andrzejkowa.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status