Wycieczka do teatru na spektakl pt. ,,Zemsta”

16.11.2023 r. uczniowie z klasy VI z Cmolasu i kl. VII oraz VIII z Mechowca pod opieką nauczycieli pojechali do Domu Kultury w Tarnobrzegu, aby obejrzeć sztukę teatralną pt. ,,Zemsta”  w reżyserii Jarosława Szweca.

W przedstawieniu grali doświadczeni aktorzy, którzy doskonale wcielili się w postacie komedii słynnego pisarza – Aleksandra Fredry, sprawiając wrażenie, jakby akcja toczyła się naprawdę.  Barwne stroje i niezwykła sceneria znakomicie współgrały z treścią wydarzeń oraz kwestiami, które wygłaszali odtwórcy ról.

Widzów najbardziej rozśmieszyła postać grająca Papkina. Aktor potrafił oddać w pełni oryginalność postaci tego błazna. Wykazał się profesjonalizmem i swoim kunsztem artystycznym.

Widownia najwyraźniej również doceniła to wydarzenie, bo okazała swój zachwyt głośnymi oklaskami na stojąco. Była to prawdziwa przyjemność ,,oddychania czarem odległej epoki”.

Po zjedzeniu posiłku i wymianie wrażeń dotyczących sztuki teatralnej wyruszyliśmy  w drogę powrotną.  Na miejsce przybyliśmy ok. godziny 13:30.

Był to dzień pełen wrażeń, ponieważ uczniowie mogli na żywo zobaczyć znakomitych aktorów i usłyszeć piękną dykcję artystów.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status