Nasi młodzi artyści z sukcesami w województwie!

27.11.2023 r. w Centrum Edukacji Ekologicznej w Świerczowie odbyło się podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego “Energia z Lasu” organizowanego przez Ligę Ochrony Przyrody Okręg Podkarpacki w Rzeszowie i PGE DYSTRYBUCJA SA Oddział Rzeszów.

Naszą szkołę reprezentowali tam zaproszeni przez organizatorów konkursu uczniowie, którzy wykonali piękne prace plastyczne. Jakże miło było usłyszeć, że spośród 200 prac, które wpłynęły na konkurs z 45 szkół województwa podkarpackiego, nasi reprezentanci zajęli czołowe miejsca.

W kategorii klas 1-3:

      I miejsce – Gabriela Myszka – uczennica klasy 3A

     II miejsce – Nicole Magda – uczennica klasy 3A

     III miejsce – Franciszek Batory – uczeń klasy 3A

W kategorii klas 4-6:

      I miejsce – Magdalena Myszka – uczennica klasy 4B

Były wielkie brawa, piękne dyplomy i wspaniałe nagrody oraz słodki poczęstunek w gronie laureatów z wielu szkół.

To wspaniale, że nasi uczniowie pracują nad rozwijaniem swoich talentów, osiągają sukcesy na coraz wyższym szczeblu i godnie reprezentują naszą szkołę.

Brawo! Brawo! Brawo!

Brawo! Brawo! Brawo!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status