Gabrysia i Nicole laureatkami!

 

      Dzisiaj dotarła do nas miła wiadomość, którą przyjęliśmy z ogromną radością – dwie uczennice klasy 3A naszej szkoły: Gabrysia i Nicole osiągnęły sukceszwyciężyły w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Fundację Większe Mniejsze w Pile w ramach zadania pn. „Zielone Podkarpacie – konkurs dla dzieci, olimpiada dla młodzieży oraz edukacyjne eko-miasteczko”, dofinansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

       Do tego wojewódzkiego konkursu przystąpiło z naszej szkoły 56 uczniów w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-3 i klasy 4-6. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej na temat – „Odnawialne źródła energii”. Spośród ogromu prac z wielu szkół z Podkarpacia, jury wyłoniło 20 najlepszych, których autorzy wykazali się szczególną kreatywnością.

W gronie laureatów znalazły się:

                  Gabriela Myszka  –  I miejsce

                     Nicole Magda   –   VI miejsce

Organizatorzy konkursu przygotowali dla laureatów wspaniałe nagrody, na które czekają teraz trzecioklasistki.

      Serdecznie gratulujemy Gabrysi i Nicole, które osiągnęły tak piękny sukces i w ten sposób godnie reprezentowały naszą szkołę i gminę Cmolas podczas realizacji jakże ważnego w XXI wieku zadania „Zielone Podkarpacie”.

Wyniki Fundacja Większe Mniejsze

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status