Najlepszy w powiecie

Jesienna, słoneczna aura, pozwoliła na rozegranie w dniu dzisiejszym, ostatnich w tym roku kalendarzowym zawodów sportowych, rozgrywanych na wolnym powietrzu.
W odbywających się w Kolbuszowej, indywidualno – drużynowych biegach przełajowych, nie zabrakło oczywiście naszych reprezentantów.
Największe słowa uznania należą się Antoniemu Gotfrydowi (kl. 4a), który w swojej kategorii wiekowej, klas 4 i młodszych w zestawieniu indywidualnym okazał się bezkonkurencyjny i z ogromną przewagą na mecie, zdobył tytuł najlepszego biegacza przełajowego w powiecie, jednocześnie zapewniając sobie awans do zawodów rejonowych. Tuż poza podium, na czwartym miejscu, zameldowała się w swoim biegu Anna Czarnecka (kl. 5a).
W kategorii drużynowej, awans do zawodów rejonowych, uzyskali chłopcy klas 7 i 8, którzy zajeli drugie, premiowane awansem miejsce. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęły dziewczęta, startujące w tej samej kategorii wiekowej.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status