Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 października w naszej szkole odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pana Dyrektora – Józefa Babiarza, który przywitał wszystkich nauczycieli, pracowników administracji, obsługi oraz zaproszonych gości.

Ten dzień był też doskonałą okazją do przyznania nagród Dyrektora i Wójta dla nauczycieli za trud wkładany w wychowanie i wykształcenie dzieci. Szczególne podziękowania zostały skierowane w stronę grona pedagogicznego. Pan Wójt – Eugeniusz Galek życzył jednocześnie  satysfakcji i radości z wykonywanej pracy, a także dalszych sukcesów w zawodzie nauczyciela.

Następnie głos zabrał przewodniczący Rady Rodziców – Pan Andrzej Kudelski, który mówił o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie i życzył dużo szczęścia, radości z wykonywanej pracy, sukcesów zawodowych oraz samych wzorowych uczniów.

Po części oficjalnej Pan Dyrektor przekazał głos uczniom, którzy poprzez program artystyczny wyrazili swoje podziękowanie za gorące serce, pomocną dłoń oraz przewodnictwo na niezwykle trudnej drodze do zdobywania wiedzy.

Uczniowie w zabawny sposób zaprezentowali obraz współczesnej szkoły i przedstawili postać nauczyciela. Nie zabrakło też układów tanecznych w wykonaniu zerówiaczków i klasy III b, jak również  piosenek zaśpiewanych przez piątoklasistów.

Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.

Po zakończonej akademii uczniowie udali się do klas.

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowali uczniowie klas młodszych i starszych pod kierunkiem: p. Katarzyny Liszcz Starzec, p. Magdaleny Wilk, p. Katarzyny Lewandowskiej i  p. Edyty Urban.

Oprawę plastyczną przygotowały: p. Alina Stec i p. Magdalena Wilk,  a oprawę techniczną przygotowali: p. Marek Wilk i p. Tomasz Trojnacki.

Serdecznie dziękuję naszym uczniom za profesjonalizm podczas występu, a nauczycielom za wsparcie i wszelką życzliwość.

 

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status