Mocny start lekkoatletów

Z przytupem rozpoczęli nowy rok szkolny nasi reprezentanci w  odbywających się dzisiaj,  pierwszych zawodach lekkoatletycznych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej czyli rywalizacji sportowej uczniów klas 7 i 8. Jak zwykle miejscem zmagań lekkoatletów był stadion Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej i jak zwykle chciało by się rzec, nasi zawodnicy nie zawiedli i wrócili do szkoły z garścią medali.

Na najwyższym stopniu podium znaleźli się nasi kulomioci czyli Sonia Rzeszutek (kl. 8b) oraz Seweryn Posłuszny (kl. 8b), którzy oddając zdecydowanie najdalsze rzuty zapewnili sobie tytuły mistrzów powiatu, jednocześnie zagwarantowali sobie udział w przyszłotygodniowych zawodach wojewódzkich. Oprócz wyżej wymienionej dwójki, awans do finału zapewnił sobie również  Michał Staszałek (kl.7a) który  zajął 3 miejsce w biegu na dystansie 100m.

Miejsca medalowe zajęli również:

Maria Czachor (kl. 8a) – 2 miejsce w biegu na dystansie 300m

Adrian Gola (kl. 8a)  – 3 miejsce w biegu na dystansie 300m

Jakub Jachyra (kl. 8a) – 2 miejsce w rzucie oszczepem

Filip Wałczyk (kl. 7b) – 2 miejsce w skoku w dal

Gratulujemy awansu do finału wojewódzkiego najlepszym za których trzymamy kciuki oraz dziękujemy wszystkim naszym reprezentantom za godne reprezentowanie naszej szkoły.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status