Wakacje czas zacząć

Długo oczekiwany moment rozpoczęcia wakacji nadszedł dla wszystkich uczniów naszej podstawówki. Po mszy świętej wszyscy czym prędzej pośpieszyli do hali sportowej, by wysłuchać słów na zakończenie roku szkolnego wygłoszonych przez Pana Dyrektora Józefa Babiarza, wójta Gminy Cmolas Pana Eugeniusza Galka i przewodniczącego Rady Rodziców Pana Andrzeja Kudelskiego.

Burza braw towarzyszyła wręczaniu nagród najlepszym uczniom i sportowcom szkoły, którzy przynieśli jej sporo chwały w mijającym roku szkolnym. Nie obyło się bez wzruszających momentów w trakcie pożegnania nauczycielek odchodzących na emeryturę i ciepłych słów ze strony dyrektora szkoły do nich skierowanych.

Na zakończenie, po krótkiej części artystycznej, uczniowie udali się do klas, by odebrać świadectwa z rąk wychowawców i móc rozpocząć wakacje.

Życzymy wszystkim udanego wypoczynku i do zobaczenia we wrześniu!

(autor zdjęć: Tymoteusz Maciąg)

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status