VIII A w Krakowie

Uczniowie klasy VIII A wybrali się na wycieczkę do Krakowa, gdzie czekało na nich sporo atrakcji. Po szalonych przygodach w House of Attractions, w którym uczniowie doświadczyli seansu w kinie 7D, pobłądzili nieco w labiryntach: laserowym,  taśmowym i lustrzanym, doświadczyli pokoju nieskończoności, przejechali się kolejką górską w 3d i poobcowali z egzotycznymi motylami w muzeum żywych motyli, pozwiedzaliśmy Rynek Główny i jego okolice. Mateusz Janus, pasjonat historii, pełnił (dla wszystkich chętnych) rolę przewodnika po Sukiennicach. Kolejnym punktem wycieczki było Muzeum Iluzji z niesamowitymi przykładami jak zwodnicze może być postrzeganie rzeczywistości. Na koniec wszyscy sprawdzili swoje umiejętności na przeróżnych, już nieco leciwych, ale wciąż emocjonujących, maszynach do gier w Muzeum Gier Wideo i zadowoleni w rytm muzyki (zapewnionej przez Dawida i Kacpra) wróciliśmy cali i zdrowi do szkoły.

To już ostatnia wspólna wycieczka. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom tej (jak i wszystkich innych razem przeżytych) za wspólnie spędzone chwile. Oby kiedyś stanowiły miłą pamiątkę cząstki tej kończącej się dla ósmoklasistów szkoły. Przy okazji dziękujemy również Paniom Danucie Piórek i Marii Margańskiej za profesjonalną opiekę nad uczestnikami wycieczki.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status